ZMIJA u centru grada
Danas oko 13 časova pripadnici Službe zaštite intervenisali su u centru grada.
Naime, radilo se o tehničkoj intervenciji hvatanja gmizavca – zmije u ulici Kralja Petra I, u lokalu „Ipon“.
Tri pripadnika službe zaštite koristeći specijalne hvatalje uhvatili su zmiju dužine oko 1 metra.
Zmija je poslije hvatanja odmijeta i puštena u svoje prirodno stanište.




