Vozni park Službe zaštite i spašavanja opštine Pljevlja
previous arrow
next arrow
ZMIJA u centru grada

Danas oko 13 časova pripadnici Službe zaštite intervenisali su u centru grada.

Naime, radilo se o tehničkoj intervenciji hvatanja gmizavca – zmije u ulici Kralja Petra I, u lokalu „Ipon“.

Tri pripadnika službe zaštite koristeći specijalne hvatalje uhvatili su zmiju dužine oko 1 metra.

Zmija je poslije hvatanja odmijeta i puštena u svoje prirodno stanište.